قوانین ومقررات وشرایط  سایت ایران ملک

کاربر گرامی سایت ایران ملک؛

 لطفا قبل از عضویت در سایت وقبل از ثبت هر آگهی, قوانین ومقررات و شرایط  سایت را با دقت مطالعه فرمایید. بدیهی است ثبت نام ویا ثبت آگهی در این سایت,به منزله  قبول  قوانین وشرایط  این سایت می باشد..خواهشمند است در صورتیکه با هر یک از این قوانین وشرایط مخالفید، استفاده از سایت را متوقف کنید.درضمن استفاده بعدی از سایت به معنی مطالعه مجدد وپذیرش هرگونه اصلاحیه وتغییر در قوانین ومقررات این سایت می باشد. چون قوانین وشرایط مندرج در این  بخش در طول زمان قابل تغییر است، مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات برعهده شما می باشد .

-          کلیه ضوابط و قوانین سایت ایران ملک تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.

-          ایران ملک یک سایت تخصصی  به همراه یک اپلیکیشن  برای ثبت آگهی های املاک و انتشار دهنده آنها است که در آن کلیه افراد  حقیقی وحقوقی,مشاوران املاک,کارشناسان رسمی دادگستری و به نوعی تمام افراد درگیر در رشته ملک می توانند آگهی های مربوط به خرید,فروش,اجاره ورهن و....ملک خود را در این سایت( پس از ثبت نام رایگان که تنها با شماره موبایل وانتخاب پسورد دلخواه انجام می گیرد) درج نمایند وبرای دیگران به اشتراک بگذارند.

-          ایران ملک تنها یک سایت واسط اطلاع رسانی می باشد نه یک شرکت واسطه گری یا یک دفتر مشاور ومعاملات املاک ولذا  این سایت در فرایند خرید و فروش و رهن و اجاره و.... املاک هیچ دخالتی ندارد و هیچ مسئولیتی نیز در فرایند معامله و خرید ، فروش و رهن و اجاره و.... آگهی ملک منتشر شده در این سایت ندارد.وصرفاً مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می‌دهد. و مسئولیت هیچ ضرر یا هزینه ای را که به هر طریق از معامله ملک ناشی از آگهی مندرج در این سایت می شود بر عهده ایران ملک نمی باشد.

-          ایران ملک نمی‌تواند به هیچ وجه صحت وقابل اعتماد بودن آگهی‌ها را تضمین نماید لذا هیچ‌گونه تعهد یا مسئولیتی در قبال آگهی‌ها برعهده نمی‌گیرد.

-          هر گونه سوء استفاده از اطلاعات افراد واملاک مندرج در این سایت ممنوع بوده و از سوی ایران ملک پیگرد قانونی خواهد داشت.

-          ایران ملک اعلام می نماید هیچ فرد حقیقی، حقوقی یا سایتی یا.... به هیچ عنوان مجاز به استفاده از اطلاعات موجود دراین سایت براى فروش، تولید مجدد یا ایجاد ترافیک در سایت خود نمی باشد.

-          ایران ملک از انتشار آگهی های یکسان،حتی با عناوین متفاوت معذور است.

-          ایران ملک از انتشار آگهی هایی که در آن از عبارت ها و کلمات مغایر باقوانین و عرف جامعه استفاده شده باشد معذور است.

-          ایران ملک از انتشار آگهی هایی که در ارتباط با خرید وفروش واجاره ورهن و....ملک نباشد معذوراست.

-          مدت زمان انتشار هر آگهی در ایران ملک حداقل 20 روز می باشد.

-           ایران ملک از انتشارآگهی های غیرشفاف وناقص معذور است.

-      کاربر ملزم است یک عکس از ملک ویا محل ملک  رابعنوان عکس اصلی سایت در زمان ثبت آگهی معمولی و ویژه  ملک بارگذاری نماید.

کاکاربر موظف از حداقل یک عکس از ملک یا منطقه محل ملک را بعنوان عکس اول خود بارگذاری نماید

-          ایران ملک از انتشار آگهی هایی با تصاویر غیر واقعی وبدون کیفیت وتصاویر غیر مرتبط با ملک مورد نظر معذور است.

-          مشاوران املاک علاوه بر امکان ثبت آگهی ملک خود  در بخش آگهی های معمولی,ویژه,خارج از کشور واجاره روزانه سایت ایران ملک, می توانند تبلیغات خود را در مورد بنگاه وآژانس خود  نیز در  بخش تبلیغات این سایت منتشر نمایند.

-          کلیه حرفه های درگیر در رشته ملک می توانند آگهی های مربوط به تبلیغ حرفه  خود را در این سایت( پس از ثبت نام رایگان که تنها با شماره موبایل وانتخاب پسورد دلخواه انجام می گیرد)  در بخش تبلیغات این سایت درج نمایند وبرای دیگران به اشتراک بگذارند.

-          ثبت نام در سایت واپلیکیشن ایران ملک بصورت رایگان وتنها با درج شماره موبایل ودرج پسورد دلخواه شما انجام می گیرد.

-          ثبت آگهی در بخشهای رایگان,ویژه,خارج از کشور وتبلیغات ممکن می باشد که برای ثبت آگهی در بخش رایگان هزینه ای دریافت نمی گردد وبرای بقیه بخشها هزینه ای بین 5 تا 10 هزارتومان بصورت آنلاین وبا استفاده از کارتهای عضو شتاب دریافت خواهدشد.